Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» :: Bilgisayarınız İlk Günkü Gibi Olsun :: Evidence Eleminato
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-10-18, 4:40 pm tarafından kafkas36

» LİG TV İZLEMEK İÇİN SOPCAST SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-09-28, 7:19 pm tarafından velimasali

» Lig TV (yeni) 2008-2009
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-08-25, 10:25 am tarafından by_ertu

» RAPIDSHARE'in SONU artık otomatik download yapın.
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-04-20, 7:42 pm tarafından by_ertu

» Microsoft Office 2007 Full (Türkçe)
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-02-17, 3:37 pm tarafından by_ertu

» Edu ve Lugano için karar günü
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-02-03, 8:12 pm tarafından Yigit

» Holoskonun takıma faydası olur mu¿
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-02-02, 6:25 pm tarafından bjklikartal

» 2008 Türkiye Karayolları Haritası
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-01-29, 8:11 pm tarafından by_ertu

» Winamp Skins - birbirinden güzel winap skinleri
Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2008-01-20, 11:12 am tarafından by_ertu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Sinan Engin taraftara çattı

YazarMesaj
Gurbuzbjk
Yönetici
Yönetici
Gurbuzbjk

Sinan Engin taraftara çattı Empty
MesajKonu: Sinan Engin taraftara çattı   Sinan Engin taraftara çattı Icon_minitime2007-11-11, 1:57 pm

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Sivasspor maçında siyah-beyazlı taraftarların futbolcularını protesto etmelerinin yanlış olduğunu belirterek, "Taraftarların herşeyi bir kenara bırakıp, bugün takımını desteklemesi gerekiyordu" dedi.Sinan Engin, maçtan sonra yaptığı açıklamada, FC Liverpool’a 8-0 yenildikleri için gerçek Beşiktaşlılar’dan özür dilediklerini ifade ederek, "Biz de çok üzgünüz, günlerdir uyumuyoruz. Bugün Beşiktaş’ın çok önemli maçı var. Herşeyi bir kenara bırakmak lazım. Maçın başında, devre arasında ve maç sonunda protestonu yaparsın. Ne istiyorsan söylersin, boynumuz kıldan ince ama takımın galipken, sen takımını destekleyeceksin. Eğer takımını düşünüyorsan. Futbolcu topu ayağına aldığında onu yuhalarsan demek ki bir art niyet var" diye konuştu.Tribünde kimse benim kadar Beşiktaşlı değil. Bir tutturmuşlar 101. yıl diye. 100. yılda yaptıklarımı anlatırsam ayıp olur.

"DEVRE ARASINDA 3 OYUNCU ALIRIZ"
Engin, devre arasında 3 oyuncu transfer etmek için düğmeye bastıklarını, bunun için çalışacaklarını söyledi.Kendisi göreve geldikten sonra teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile takımın durumuna baktıklarını belirten Engin, şöyle devam etti: "Ben göreve geldim, hocayla berabere baktık, bu takıma 5-6 oyuncu lazım. Hadi 5-6 tane yapamayız, devre arasında 3 tane alırız.

"İSTİFA ETMEK ÇOK KOLAY"
Engin, kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile beraber hareket ettiğini, başkan ne söylerse onu yapacağını söyledi.PAF takımla çıkma kararını yönetimin verdiğini ama uygulanamadığını ifade eden Engin, şunları kaydetti: "PAF takımıyla çıkma kararı vermiştir yönetim, olmamıştır, yapamamışızdır. Başkanın da canı yanmış o da hakemlerden müzdarip, ama Liverpool maçı 8-0 olunca futbolcular ’Sivasspor maçını oynayalım’ dedi.Beşiktaş’ın iyi gitmesini istemeyen bir topluluk mu var? Maç bitsin Sinan’a da başkana da herşeyi söyle. Başkan bu kulübü 30 milyon dolar para vermiş, yapılan şeyler yanlış olabilir. Yazık bu maça, bu taraftar bugün bizi destekleseydi, bu çocuklar maçı kazanırdı. Eğer gerçek Beşiktaşlı ise bu arkadaşlar, hepsini de tanıyorum. Sen bizi PAF takımını çıkarmadık diye protesto ediyorsan et ama bu futbolcu topluluğuna maçı kazandır. Bu futbolcuların bugün bir günahı yoktu.İstifa etmek çok kolay. Başkanla beraber hareket ediyorum. Başkan ne karar verirse 1 dakika durmam. Başkan ne söylerse onu yaparım. 2010’a kadar mukavelem var, tazminatlı. Tazminat alıp, çıkıp konuşanlar var.Ben tazminat da almam."
https://gurbuzbjk.yetkin-forum.com

Sinan Engin taraftara çattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-